Антикорупційне агентство запрацює на початку липня

14.06.2016

Національне агентство з питань запобігання корупції офіційно почне роботу на початку липня.

Про це йдеться у повідомленні відомства у Facebook.

“Повідомляємо, що запуск роботи НАЗК відбудеться на початку липня цього року після проведення конкурсу на заміщення вакантних посад”, – сказано у повідомленні.

Вказується також, що на даний момент НАЗК укомплектований лише на 20%, а у відповідності до законодавства держаний орган може почати офіційно працювати лише в тому випадку, коли сформовано 30% штату.

Як відомо, Національне агентство з питань запобігання і протидії корупції офіційно створене в березні цього року, проте наразі штат заповнений на 20%, і агентство не може розпочати повноцінну роботу.

У березні дообрали двох членів НАЗК – Руслана Рябошапку й Руслана Радецького, відтак їх стало четверо з п’яти, але агенція змогла розпочати свою роботу.

Головою НАЗК є Наталія Корчак. До керівного складу Національного агентства також належить Олександр Скопич. Наразі, ще одна вакансія члена Агентства є вільною.

Коментар:

Зараз ми бачимо, що початок роботи НАЗК постійно зсувається. Це неприпустимо для країни, з таким рівнем корупції, як у нас. Бажано, щоб новостворений орган приступив до роботи якомога швидше.

Поділитися з друзями


Актуально,Новини