На кордоні з Польщею затримали екс-керівника компанії Курченка

15.06.2016

12 червня під час спроби перетину кордону з Польщею затримано Андрія Кошеля – колишнього топ-менеджера компанії СЄПЕК Сергія Курченка.

Про це повідомляє видання “Українська правда” з посиланням на військового прокурора сил АТО, керівника групи прокурорів Костянтина Кулика.

За його словами, затримання відбулося вранці у неділю.

Кошель є фігурантом кримінальної справи, яка стосується продажу зрідженого газу на спецаукціонах.

Пізніше під час обшуку у Кошеля знайшли клинок з гравіюванням “Служба безопасности Предидента Российской Федерации”.

Про це 12 червня повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

“Поводимо обшуки у затриманого при спробі виїзду до Польщі співвласника трастового фонду Курченка… Не питання, що ми знайдемо. Питання – хто і за що йому вручив оцей клинок, який щойно знайшли у нього на обшуку. На ньому просто гравіювання “Служба безопасности Предидента Российской Федерации”, – заявив Матіос.

d21844c-kl3

“Просто нізащо таке не пишуть і не вручають. Затриманий жив серед нас весь цей час. … Втікав. Зловили”, – додав він.

Голосіївський суд Києва обрав Андрію Кошелю запобіжний захід в вигляді арешту на два місяці. Також встановлено заставу в розмірі 200 млн гривень.

Коментар:

Як ми вже писали, новоспеченому Генеральному прокурору потрібен гучний піар. Судячи з усього, роль зразково-показового хлопчика для биття відвели представникам колишнього режиму, зокрема – групі “младоолігарха” Сергія Курченко. Напрошуються питання: а коли ж все таки візьмуться не лише за виконавців, а й за тих, хто мешкає на вершині харчового ланцюжка? Адже далеко не всі вони втекли до Москви. Навпаки – дуже багато чудово влаштувалися на Печерських пагорбах і продовжують висмоктувати з країни всі ресурси.

Поділитися з друзями


Актуально,Новини