Приєднуйся

Друже!

Твої зусилля, вміння, навички, досвід та думки, обʼєднані з іншими небайдужими громадянами, зроблять корупцію невигідною і неможливою.

Ми шукаємо людей, які відчувають відразу до жадібності, продажності й аморальності. Людей, які бажають змінити суспільство та відчувати гордість за Україну.

Ми пропонуємо Тобі брати участь в обговоренні запропонованих громадською організацією концептуально нових підходів до вирішення головних проблем населення та знищення корупції на місцевому рівні. Кожна Твоя думка важлива для подальшого обговорення, розвитку та корегування основних ідей.

Разом з Тобою ми звернемо увагу Президента, депутатів, урядовців, інших чиновників на їх основний обовʼязок – служити Народу України, а не грабувати його.

Приєднатися

Хто ми
Що ми пропонуємо
Як ми досягнемо мети


Як приєднатись до нас:

Щоб приєднатись до РУХу НЕКО спочатку зареєструйся на сайті.

Після досить простої процедури ти отримаєш можливість вільно висловити свою позицію щодо шляхів подолання корупції в нашій державі.

Для цього переходь до розділу «Ініціативи», обирай найбільш важливу для тебе сферу та голосуй за ініціативи, до яких Ти згоден приєднатись та підтримати публічно.

Інформація про усі масові заходи буде розміщена на нашому сайті та сторінках в соціальних мережах. Якщо ти маєш бажання підтримати нашу громадську позицію, приходь або телефонуй координаторам за номерами, вказаними на сайті.

Також Ти можеш офіційно стати членом РУХу, надіславши на нашу електронну адресу neco.kiev@gmail.com відомості про себе, та отримати членський квиток.

Як пропонувати ініціативи на сайті:

Для того, щоб внести на обговорення власну пропозицію щодо шляхів подолання корупції, заходь на сторінку «Запропонуй ініціативу».

Після заповнення розділів щодо «Назви», «Описання» та «Наслідків» Твоєї ініціативи, вона в найкоротший термін буде вивчена адміністратором на предмет коректності висловлювань та в найкоротший термін розміщена на сайті в розділі «Запропоновані ініціативи».

Після обговорення та голосування найбільш популярні пропозиції будуть перенесені до розділу «Ініціативи» та фактично включені до програми РУХу НЕКО.

Як поширювати пропозиції по мережі інтернет та суспільстві:

Якщо ти зареєстрований в соцмережах, кожною новиною, ініціативою або інформацією про громадський захід нашого РУХу ти можеш поділитись зі своїми друзями, натиснувши відповідне посилання на сторінці новини або ініціативи.

Крім того, якщо Тобі близька наша позиція щодо шляхів подолання корупцію, розповідай про РУХ своїм друзям та знайомим. Не забувай, що лише разом, долучивши якнайбільшу кількість послідовників до РУХу ми зможемо досягнути перемоги в боротьбі з корупцією.

.

Як голосувати на сайті:

На сторінці кожної з ініціатив РУХу або пропозицій інших учасників, Ти можеш підтримати будь-яку з них, натиснувши «значок голосування».

Підтримуючи наші ініціативи, Ти висловлюєш власну активну життєву позицію та готовність прийняти участь у громадських заходах РУХу.

Звертаємо увагу, що для забезпечення достовірності та прозорості голосування, таку можливість мають лише зареєстровані учасники РУХу. При цьому багаторазове голосування за одну ініціативу заборонене.