Що ми пропонуємо

Ми пропонуємо активній, свідомій і небайдужій частині суспільства обʼєднати свої зусилля для вироблення та донесення до законотворців та чиновників народної думки щодо способів найбільш ефективного подолання корупції.

Для цього ми не спрямовуємо нашу діяльність на виявлення корупційних діянь постфактум та усунення їх негативних наслідків.

Наша мета – запропонувати такий державний устрій, за якого корупція та хабарництво стануть неможливими або невигідними для кожного чиновника.

Ми вже виробили окремі антикорупційні ініціативи, за умови підтримки та впровадження яких, корупція в окремих сферах суспільного життя буде суттєво знижена. Усі вони розміщені на нашому сайті з ґрунтовним поясненням їх суті та наслідків. Кожен громадянин може висловити свою думку щодо них, а також приєднатися до тиску на владу з метою їх якнайшвидшої імплементації у законодавство.

Крім того, якщо ти маєш власну позицію щодо проблеми подолання корупції, чітко розумієш, які чинники слід усунути в кожній конкретній ситуації, щоб позбавити чиновника можливості або бажання одержати вигоду для «власної кишені», то маєш можливість долучитися до РУХу та запропонувати свою ініціативу на сайті або в соцмережі. Якщо твоя пропозиція отримає підтримку серед інших учасників, ми зможемо відстоювати її спільно.

Хто ми
Як ми досягнемо мети
Приєднуйся