Спонсорам

Бізнесмени і підприємці! Небайдужі громадяни!

Якщо Ви бажаєте жити і виховувати своїх дітей у СПРАВЕДЛИВОМУ суспільстві, працювати і заробляти ВІЛЬНО, без тотального контролю, робіть прийнятні для Вас пожертви у наш фонд.

Ваші гроші будуть витрачені на організацію діяльності нашого руху та компенсацію вартості квитків для проїзду до місця участі у маніфестації активним громадянам.

Якщо у Вас відсутня можливість поділитись з нами грошима, але є транспорт, везіть усіх бажаючих мешканців свого населеного пункту БЕЗОПЛАТНО до місця проведення маніфестації для участі у демонстрації активної громадянської позиції.

Заздалегідь вдячні за Ваше небайдуже ставлення до процесу фундаментальних змін українського суспільства.

Реквізити

Для відкритої інформації Для конфіденційного партнера
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi augue urna, iaculis et auctor at, consequat ut massa. Aenean vitae tortor iaculis, sollicitudin erat vel, auctor erat. Maecenas mattis justo non quam lacinia Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi augue urna, iaculis et auctor at, consequat ut massa. Aenean vitae tortor iaculis, sollicitudin erat vel, auctor erat. Maecenas mattis justo non quam

Підтримка онлайн через (через приват 24)

Одноразово Регулярно
Виджет кнопка Виджет кнопка