В Одесі затримали двох патрульних-хабарників

15.06.2016

Співробітники управління внутрішньої безпеки поліції спільно з співробітниками прокуратури затримали на вул. Гайдара в Одесі двох патрульних поліцейських під час отримання хабара.

Як повідомило агентству “Інтерфакс-Україна” джерело в правоохоронних органах, сума хабара становила 7 тис. грн.

Під час затримання корупціонерів правоохоронці здійснили кілька пострілів в повітря. В результаті ніхто не постраждав.

Пізніше у прес-службі Нацполіції повідомили деталі затримання правоохоронців, зазначивши, що вони намагалися втекти на службовому Toyota Prius.

Зараз затриманих передають слідчому відділку прокуратури для подальшої роботи.

Коментар:

Варто нагадати, що Одеса – одне з перших міст, в яких стартувала “оновлена” патрульна поліція. Під час відбору і під час прийняття присяги глава МВС Арсен Аваков, його перший зам Ека Згуладзе, губернатор області Міхеїл Саакашвілі і призначений ним глава обласного УВС Георгій Лорткіпанідзе сказали багато красивих слів про те, які мотивовані люди йдуть в нову структуру, який шалений конкурс на одне місце і наскільки інтенсивну підготовку вони проходять. Зазначалося, що патрульна поліція створюється з метою відновлення довіри народу і викорінення хабарництва. Не знаємо, як там з довірою, а ось з хабарництвом точно не склалося. Особлива іронія в тому, що і втекти горе-хабарники намагалися на новому символі патрульної поліції – навороченій японської Тойоті.

Поділитися з друзями


Актуально,Новини